Soekvorm

Матеј 24:40

40тогаш ќе бидат двајца на нива: еден ќе се земе, а другиот ќе се остави;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index